Financování

Zajistíme

Hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření

Hypotéka a úvěr ze stavebního spoření se staly v posledních letech moderním a snadným řešením koupě nebo zlepšení vlastního bydlení. Komplexně zanalyzujeme Vaše možnosti. Zprostředkujeme celý úvěr, čímž prokazatelně ušetříme Váš čas a peníze. Vyřešíme za Vás mnoho administrativních úkonů. Dokážeme Vám nabídnout nejnižší úrokové sazby na trhu. Navrhujeme levnější a kvalitnější řešení, než Vám poskytnou banky nebo spořitelny na pobočkách.

Refinancování hypotéky

Refinancováním jsme Vám schopni vylepšit podmínky Vaši hypotéky, nahradíme starý úvěr novým. Pohlídáme si čas před koncem fixace hypotéky a vyjednáme Vám nižší úrok, výhodnější podmínky a hlavně nižší splátky. Díky správnému refinancování můžete ušetřit desítky až stovky tisíc korun.

Smlouvy se stavebními spořitelnami

Stavební spořitelny nabízejí vysokou bezpečnost vkladů. Vklady ze stavebního spoření jsou pojištěny ze zákona, a tak nikdo nemusí mít obavy, že o své peníze přijde. Zároveň můžete čerpat vysoké zhodnocení, prémie za vklady a státní podporu.

Spotřebitelské úvěry

V případě, že máte zájem o neúčelový úvěr bez zajištění, máme pro Vás alternativu ve formě expresních úvěrů. Společnými rysy spotřebitelských úvěrů jsou, velmi rychlé vyřízení, libovolné využití půjčky (banka nesleduje, na co půjčené peníze využijete), střednědobá splatnost úvěru (většinou od 1 do 10 let), banky většinou nevyžadují zajištění (požadavky závislé od výše půjčky).

Bezplatná konzultace

Jsme schopni komplexně zanalyzovat Vaše možnosti, porovnat je a vybrat takovou alternativu, která bude pro Vás nejvýhodnější. Tento nadstandartní servis je pro naše klienty zcela bezplatný.

Svatava Dlouhá | realitní kancelář | Jeseník © 2023 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!