Reference klientů

Chci Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za skvělou spolupráci, vstřícnost, empatii a profesionalitu. Bylo pro mne potěšení s Vámi spolupracovat. Mockrát děkuji!

Špačinský

Chtěli bychom poděkovat paní Dlouhé za rychlost při prodeji našeho pozemku v Dolní Lipové. Jsme velice spokojeni s její ochotou a přístupem. Přejeme hodně spokojených klientů.

Řezáčovi 


Mám z celé spolupráce velmi dobrý pocit. Hladký průběh od A-Z je samozřejmostí. Každopádně stále více se utvrzuji v tom, že vše je o lidech. Paní Dlouhé jsem vděčná za skvělé odvedení práce v jejím regionu. Budoucí spolupráci jsem 100% nakloněna.

Romana Šenková


Chtěl bych ještě jednou poděkovat za profesionální přístup po celou dobu našeho kontaktu, především bych chtěl ocenit osobní jednání, lidskost a ohotu při našich setkáních. Pokud bude příležitost, rád s Vámi budu spolupracovat a doporučovat Vás i v budoucnu. Děkuji. 

Josef Filip


Paní Dlouhá, Vás člověk musí hodnotit kladně. Komunikace a spolupráce kvalitní. Kdybychom měli v budoucnu něco prodávat, tak se určitě obrátíme na Vás a také Vás budeme doporučovat. Mějte se moc hezky.

Andrýsková D. 


S paní Svatavou Dlouhou jsme spolupracovali již několikrát a spolupráce byla vždy velmi precizní, paní Svatava je jedna z mála realitních agentek, na kterou je spolehnutí a vždy jsme byli s jejími službami velmi spokojení. Můžeme jen doporučit. Děkujeme.

Milan a Helena Orlovi


Touto cestou velmi děkuji makléřce Svatavě Dlouhé za zprostředkování prodeje domu. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem dokázala dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho domu, ale pomohla i při rozhodování a definitivní realizaci prodeje domu, který určitě patřil k náročnějším. Vždy ochotně zodpověděla jakýkoliv dotaz nám i kupujícím a byla k dispozici vždy, když se na ni kdokoliv obrátil. Tímto nám výrazně ulehčila od starostí a umožnila nám projít pro nás velmi obtížné období. Paní Dlouhou budeme doporučovat všem potencionálním prodávajícím i kupujícím a s důvěrou se na ni i v budoucnosti obrátíme a víme, že se na ni můžu ve všech ohledech spolehnout. 

Mgr. Vaňková Blanka


Paní Dlouhá, děkuji za vstřícnost a profesionální přístup. Vše bylo vyřízeno k mé plné spokojenosti.

Janis Vlachopulos


S jednáním paní makléřky Dlouhé jsme byli velice spokojeni. Líbila se nám především upřímnost v jednání, spolehlivost a připravenost všech nutných dokumentů. Ocenili jsme i možnost osobního kontaktu se členy družstva, který byl pro nás důležitý, a který zprostředkovala. Určitě jednání s paní makléřkou doporučujeme.

Mgr. Edita Zacharová


Chtěla bych tímto moc poděkovat realitní makléřce paní Svatavě Dlouhé za perfektní servis při prodeji mého bytu. Byla mi doporučena pro svoji ochotu a milé jednání, což mohu jen potvrdit a vřele doporučit . Prodej bytu proběhl rychle a bez problémů.

Olga Mikulášková 


S paní Svatavou Dlouhou jsme byli nadmíru spokojeni, prodala nám RD v České Vsi. Je to velice příjemná, obětavá a ochotná realitní makléřka. Je vidět, že tato práce ji baví a věnuje jí spoustu času. Proto hodnotíme paní Svatavu Dlouhou velice kladně.

Kozákovi


I když jsem si původně myslela, že si s prodejem bytu poradím vlastními silami, nakonec jsem uvítala nabídku realitní makléřky, paní Dlouhé, která prodej zařídila velmi rychle a ke spokojenosti všech zúčasněných. Paní Svatka je profesionál na svém místě. Chcete- li něco prodat či koupit, vřele doporučuji. Pomůže se vším. Spolupráce s ní byla na vysoké profesionální i lidské úrovni, též komunikace byla více, než příjemná. Děkuji moc.

Jana Šarmanová


Při prodeji nemovitosti mě kontaktovala řada realitních makléřů z různých realitních kanceláří. Rozhodla jsem se pro spolupráci s paní Svatavou Dlouhou na základě osobního pohovoru. V průběhu spolupráce jsem velmi ocenila její profesionální přístup - schopnost laikům vysvětlit srozumitelně všechny nezbytné administrativní postupy a náležitosti, rychlost realizace všech jednání (katastrální úřad, advokát, prodávající, kupující...). Na jednání byla vždy precizně připravena a vždy pozitivně naladěna. Velmi děkuji za spolupráci.

Mgr. Eva Bubíková


Paní Svatava Dlouhá je velmi milá a ochotná, profesionální přístup. Vzhledem k tomu, že byt jsme prodávali v Čechách, ale žijeme v zahraničí, prodej byl komplikovanější. Paní Dlouhá byla napomocná ve všech směrech. Děkujeme za pomoc při prodeji.

Zdenek a Alena Souškovi


Co se týče naší spokojenosti, tak vám musím v prvé řadě poděkovat za všechno, co jste pro nás udělala. Dále věřte, že vás budeme doporučovat kdykoliv někdo, nebo dokonce i my budeme potřebovat vaše služby.

Karel Mondek


Chtěli bychom poděkovat paní Dlouhé za koupi rodinného domu v Domašově. Přejeme hodně pracovních úspěchů.

Holečkovi


Vzhledem k tomu, že p. Dlouhá je mou zákaznicí, věděla jsem, že se zabývá prodejem nemovitostí. Pomohla mi vyřešit můj problém ohledně prodeje bytu. Za největší přínos považuji její nanejvýš lidský přístup při řešení mé velmi tíživé finanční situace, která se prodejem nemovitosti vyřešila. Oceňuji její kvality, protože v mém případě se nejednalo o běžný prodej bytu .Díky úspěšnému dosažení cíle mohu svým známým jen vřele doporučit služby p. Dlouhé. Upřednostňuji osobní kontakt. Největší díky patří za velmi chápavý a profesionální přístup, díky jemuž se podařilo vyřešit můj jak finanční tak osobní problém. 

Renata Kratochvílová


Při nákupu nemovitosti s atypickými podmínkami prodeje jsem ocenil rychlou a vstřícnou komunikaci. Při vzniku problému po uzavření dohod bylo rychle nabídnuto vstřícné řešení situace a celý nákup byl realizován bez větších zádrhelů. Mockrát děkuji a přeji hodně úspěšných projektů. 

Drochýtek

Neváhejte mne kontakovat